loading
Lütfen Bekleyiniz...
uyelik-header

Hemen Üye Ol! Test Başarını Artır!

Lütfen gerçek bir e-posta adresi yazınız. Aksi takdirde hesabınızı aktive edemezsiniz. Kendinize ait bir e-postanız yok ise aile büyüklerinizden yardım isteyebilirsiz.

Bir sorun mu yaşıyorsunuz?


Not: Önemsiz, gereksiz, spam vb. posta kutusunu, kontrol ettiysen ve hala aktivasyon epostası ulaşmadıysa aşağıdaki alanları doldurarak aktivasyon epostasını tekrar isteyebilirsin!

Not: Eposta hesabına herhangi bir nedenle ulaşamıyorsan, üye olurken kullandığın eposta hesabını değiştirebilir ve yeni eposta adresine aktivasyon epostasını tekrar isteyebilirsin. Eposta hesabını değiştirdiğin taktirde siteye giriş yaparken yeni yazdığın epostayı kullanacaksın. Eposta adresini değiştirmek ve aktivasyon epostasını yeni eposta adresine istemek için aşağıdaki formu kullanabilirsin.

Not: Üye olurken kullandığın eposta hesabını değiştirebilir ve yeni eposta adresine aktivasyon epostasını tekrar isteyebilirsin. Eposta hesabını değiştirdiğin taktirde siteye giriş yaparken yeni yazdığın epostayı kullanacaksın. Eposta adresini değiştirmek ve aktivasyon epostasını yeni eposta adresine istemek için aşağıdaki formu kullanabilirsin.

Neden üye olmalıyım ?

Testalemi.com üyelerine birçok avantaj sunuyor. Üye olduğunda;
  • Çözdüğün testlerde yanlış işaretlediğin yada boş bıraktığın soruların doğru cevaplarını anında görebilirsin.
  • Dilediğinde testleri süre ile çözme imkanına sahip olacaksın.
  • Çözdüğün testteki başarı sıranı anında görebilirsin.
  • Test çözerek başarı ortalamanı arttırabilir, başarı sıralamasında yükselebilirsin!

Sorun mu yaşıyorsunuz?

  • Sorun: Üyelik formunu doldurdum fakat aktivasyon için e-posta gelmedi.
    Çözüm: Aktivasyon sorunlarını gidermek için tıkla.
  • Sorun: Aktivasyon e-postasını tekrar istedim, önemsiz,junk,bulk,gereksiz posta kutularımı kontrol ettim fakat hiçbir şekilde e-posta alamıyorum.
    Çözüm: İletişim formundan "Üyelik problemi yaşıyorum" seçeneğini seç ve Okulunun bulunduğu İl, ilçe, Okulunun adını ve kaçıncı sınıfa gittiğinizi yazarak bize gönder. Üyeliğin en kısa sürede aktif edilecektir. İletişim formu için tıkla.