loading
Lütfen Bekleyiniz...

Kullanım Koşulları (Üyelik Sözleşmesi)

Son Güncelleme: 29.09.2013

Aşağıdaki "kullanım koşulları" siteden yararlanmaya başlanılmadan önce dikkatlice okunmalıdır.

Testalemi.com sitesine giriş yapılması bu koşulların dikkatlice okunduğu ve aynen kabul edildiği ve bunlara aykırı davranışların sadece kullanıcı için hukuki ve cezai sorumluluklar gerektireceğini anladıklarını kabul anlamına gelir. Eğer herhangi bir kullanıcı bu koşulları kabul etmiyorsa, siteye giriş ve yararlanma hakkı bulunmamaktadır.

Sözleşmenin Onaylanması

Testalemi üyesi olmak istiyorsanız, önce üye kayıt formunu doldurmanız ve testalemi.com kullanım koşulları hükümlerine uymayı kabul ve taahhüt etmeniz gereklidir. Kararınıza göre üyelik formunun altında bulunan "Kullanım koşullarını okudum ve kabul ediyorum" seçeneğini işaretleyin.

Telif Hakkı

Bu siteyi kullanmaya başladığınız andan itibaren aşağıda yazılı tüm hususları tamamen anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız. testalemi.com bu maddelerde önceden haber vermeksizin değişiklik yapabilir. Bu şartlardan bir ya da birkaçının ihlal edilmesi durumunda herhangi bir uyarı ya da bilgi vermeye gerek kalmadan kullanımınızı kısıtlama ya da kullanımınıza son verme hakkımız saklıdır. Testalemi.com'u kullanırken tüm işlemlerinizden kişisel olarak sorumlu olduğunuz, eylemleriniz nedeniyle zarar görebilecek herkesin zararlarını tazmin etmek zorunda kalacağınız önemle ihtar olunur. Aşağıda yazılı hususların herhangi birinin yasalar çerçevesinde, kanun koyucu, herhangi bir resmi mercii ya da mahkemelerce geçersiz addolunması diğer maddelerin geçerliliğini etkilemez.

Bu sitenin tüm içeriği; metin, grafik, logo, resimler, fotoğraflar, şekiller, teknik ve bilimsel çizimler, sesli klipler, animasyon, video ve müzik kayıtları, yazılımlar, program kodları; dış görünüm, dizayn, sistem ve teknik unsurlar; sitenin toplama, düzenleme ve montaj bazında içerik derlemelerinin tamamı; endüstriyel tasarımı bunlarla sınırlı olmamak ve bunlara bağlı her türlü haklar dahil olmak üzere yalnızca testalemi.com veya içerik sağlayıcılarına ait olup, halen mevcut ve yürürlüğe girecek tüm T.C. mevzuatı, uluslararası telif hakkı ve marka yasaları ve uluslararası sözleşmeler ile koruma altındadır. Yukarıda sayılan unsurların testalemi.com’in yazılı izni olmaksızın kısmen veya tamamen, doğrudan veya dolaylı olarak aynen ya da başka bir şekilde kullanımı, iktibası, kopya edilmesi, çoğaltılması, değişiklik yapılması, depolanması, başka bir bilgisayara yüklenmesi, postalanması, dağıtımı, nakli, tekrar yayınlanması, teşhiri, uyarlanması, işlenmesi, temsili, ticari amaçla elde bulundurulması, satılması veya yukarıda sayılan fiillerin teşvik edilmesi, yapılmasının kolaylaştırılması yasaktır. Ancak, bu sitede duyurulan tüm haklar saklı kalmak koşuluyla kullanıcılar kendi kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçları için malzeme indirebilir.

Sitenin Kullanımı

Bu site veya herhangi bir parçasının kopyalanması, satılması veya ticari bir amaç için istismar edilmesi yasaktır. testalemi.com, kullanıcı davranışının yürürlükteki kanunlara aykırı olduğuna veya siteyle ilişkisi bulunanlara zarar verebileceklerine kanaat getirirse, sitenin kullanımını tek taraflı olarak sınırlama ve gerekli her türlü önlemi alma yetkisine sahiptir.

Kişisel Bilgilerin Korunması

Testalemi.com sitesinde üyelik ve kişiselleştirme hizmetleri verebilmek için kullanıcılardan temin edilen kişisel bilgiler (e-posta adresi, adı soyadı vs.) servisin hizmet amacına yönelik olup, testalemi.com dışında üçüncü kişilerle hiçbir suretle paylaşılmaz. Üyelik formu ile toplanan bilgilerin gizliliği konusundu detaylı bilgiyi "Gizlilik Politikası" sayfamızı ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

Kişisel Bilgi ve İstatistiklerin Paylaşımı

Testalemi.com üyelerin ad, soyad, cinsiyet, doğum tarihi, okul, sınıf, il, ilçe, başarı puanı ve test sonuçları gibi verilerini, üyelerine başarı takibi, başarı sırası gibi istatistiki bilgi sağlamak ve sayfaları kişiselleştirmek için sunucularında saklar. Bu veriler hiçbir şekilde toplu olarak ve tekil olarak üçüncü şahıs veya firmalar ile paylaşılmaz. Üyelerimiz istediklerinde bu kişisel bilgi ve test sonuçlarını diğer üyelerin erişimine ve testalemi.com'un herkese açık sayfa ve modüllerde kullanımına kapatabilir.

Uygulanacak Hukuklar

Testalemi.com İstanbul, Türkiye'de yaratılmış ve işletilmektedir. Bu sitedeki tüm kurallar, beyanlar ve bu sitenin kullanımı Türk Maddi Hukuk ve Türk Usul Hukuku kurallarına tâbidir. Bu site ile ilgili uyuşmazlıkların çözümünde İstanbul mahkeme ve icra daireleri münhasıran yetkilidir.