loading
Lütfen Bekleyiniz...
hakkinda

Hakkında

TestAlemi.com 2013 yılında yayın hayatına başlamış, ücretsiz online test platformudur. Eğitimde fırsat eşitiliği yaratmak ve öğrencilerin gerçeğe en yakın sınav deneyimini yaşamalarını sağlamak platformumuzun asıl amacıdır. Bu amaç ile Milli Eğitim Bakanlığı müfredatına uygun olarak hazırlanan konu tarama ve değerlendirme testleri ile eğitim, öğretim yolunda öğrencilerimizin yanında olmaya çalışıyoruz. Platformumuza hergün, daha önce başka bir mecrada yayınlanmamış, eşsiz sorular ekleyerek soru havuzumuzu genişletiyoruz.

Platformumuz, kullanıcı dostu arayüzü ile bilgisayar, tablet ve telefonlarda rahatlıkla kullanılabilmektedir. Eğitim ve öğretimde yaygınlaşan tablet kullanımı sayesinde, öğretmenlerimiz derslerinde TestAlemi.com'u kullanarak öğrencilerine interaktif bir test platformu sunabilir ve test bitiminde verdiğimiz anında değerlendirmeler ile zamandan tasarruf edebilirler. Bireysel ve grup halinde çalışmaya uygun yapımız ile öğretmen ve öğrencilerimizi desteklemekten mutuluk duyuyoruz.

TestAlemi.com ilk olarak ilkokul ve ortaokul düzeyinde içerik sağlama amacı ile kurulsa da ilerleyen zamanlarda test yelpazesini daha da genişleterek lise ve uzmanlık sınavlarının da yeraldığı bir platform olmayı amaçlamaktadır.


TestAlemi.com